Masz pytania? Zadzwoń!

(0048) 600 36 77 50   |   22 783 88 40            ✨‼️ KOD RABATOWY - MAJ24 - 7% - DO 27.05.2024 - SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! ‼️✨

Opcje przeglądania
Marka towaru
Cena
  • od
    do
Nowość

EKSTRAKTY SŁODOWE DO PIWA PSZENICZNE

Ekstrakt słodowy pszeniczny to produkt, który jest używany w produkcji piwa. Nadaje piwu jasny kolor, lekki smak i owocową nutę. Ekstrakt słodowy pszeniczny jest często używany w produkcji piwa pszennego, ale można go również dodawać do innych stylów piwa, aby nadać im bardziej złożony smak.

Ekstrakt słodowy pszeniczny jest dostępny w postaci płynnej lub proszku. Płynny ekstrakt słodowy pszeniczny jest łatwy do użycia, wystarczy dodać go do wody i zagotować. Proszek ekstraktu słodowego pszennego należy rozcieńczyć wodą przed dodaniem do piwa.

Ekstrakt słodowy pszeniczny jest bogatym źródłem węglowodanów, które są potrzebne do fermentacji. Zawiera również pewne ilości białka i witamin. 

Ekstrakt słodowy pszeniczny to wszechstronny produkt, który można wykorzystać do produkcji różnych stylów piwa. Jest to doskonały wybór dla początkujących piwowarów, ponieważ jest łatwy w użyciu i nadaje piwu przyjemny smak.

Oto kilka wskazówek dotyczących używania ekstraktu słodowego pszennego:

  • Ekstrakt słodowy pszeniczny można dodawać do piwa w dowolnym momencie procesu warzenia. Najczęściej jednak dodaje się go w drugiej fazie warzenia, czyli w czasie gotowania.
  • Ilość ekstraktu słodowego pszennego, który należy dodać do piwa, zależy od stylu piwa, które chcemy zrobić. W przypadku piwa pszennego należy dodać od 20 do 50% ekstraktu słodowego pszennego.
  • Ekstrakt słodowy pszeniczny można łączyć z innymi rodzajami ekstraktów słodowych, aby uzyskać bardziej złożony smak.
  • Ekstrakt słodowy pszeniczny można również dodawać do piwa domowego, aby wzbogacić jego smak.

Ekstrakt słodowy pszeniczny to doskonały sposób na poprawę smaku i aromatu piwa. Jest to łatwy w użyciu produkt, który można wykorzystać do produkcji różnych stylów piwa.

 

EKSTRAKTY SŁODOWE PSZENICZNE

EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 0,5kg EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 0,5kg
Marka towaru: WES
Cena:

27,29 zł

( 1 kg = 54,58 zł )
szt
zobacz więcej
EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 1,2kg EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 1,2kg
Marka towaru: WES
Cena:

45,99 zł

( 1 kg = 38,33 zł )
szt
zobacz więcej
EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 1,7kg EKSTRAKT SŁODOWY PSZENICZNY 80/20 1,7kg
Marka towaru: WES
Cena:

54,99 zł

( 1 kg = 32,35 zł )
zobacz więcej

pszeniczny ekstrakt słodowy, ekstrakt słodowy, piwo, warzenie piwa, domowe piwo, piwo domowe, piwo pszeniczne, ekstrakt słodowy do piwa pszenicznego,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i treści bez pisemnej zgody autora zabronione.
Sklep internetowy Shoper.pl