Masz pytania? Zadzwoń!

(0048) 600 36 77 50   |   22 783 88 40   

Darmowa dostawa z ORLEN paczka już od 80zł

Regulamin Darmowej Dostawy już od 80 zł ORLEN paczka:


1. Postanowienia ogólne:

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z darmowej dostawy przy zamówieniach o minimalnej wartości 80 zł lub wyższej.
 2. Dostawa jest dostępna wyłącznie dla formy dostawy ORLEN paczka, uwzględniającej możliwość odbioru w wybranym automacie paczkowym lub Punkcie Odbioru.
 3. Korzystając z darmowej dostawy, Klient akceptuje warunki tego regulaminu, regulaminu sklepu oraz regulaminu dostawy ORLEN.

2. Składanie zamówienia:

 1. Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do darmowej dostawy to 80 zł.
 2. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej Destylacja.com.
 3. Klient zobowiązany jest do podania dokładnych danych kontaktowych (adres email, numer telefonu, wymaganych do sprawnego obsłużenia zamówienia) oraz wybrania punktu odbioru
 4. Lista dostępnych punktów odbioru dostępna na stronie www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/.

3. Koszty i płatności:

 1. Darmowa dostawa jest dostępna dla zamówień o wartości 80 zł lub wyższej, przy wyborze formy dostawy ORLEN paczka.
 2. Koszt dostawy dla zamówień poniżej 80 zł wynosi 9,99 zł.
 3. Płatność za zamówienie może być dokonana za pomocą dostępnych w serwisie form płatności w sklepie Destylacja.com z wyłączeniem pobrania (płatności przy odbiorze).

4. Realizacja dostawy:

 1. Czas dostawy po nadaniu paczki to 1 dzień roboczy (98% paczek wg. ORLEN paczka) do 3 dni roboczych, jednakże może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Destylacja.com, takich jak warunki pogodowe, awarie techniczne lub inne okoliczności losowe.
 2. Informację o możliwości odbioru przesyłki, klient otrzyma SMS, z kodem uprawniającym do odbioru paczki.
 3. Firma ORLEN zapewnia możliwość śledzenia paczki za pośrednictwem strony https://www.orlenpaczka.pl/sledz-paczke/ lub aplikacji mobilnej.
 4. Niektóre produkty są wykluczone z dostawy do automatu paczkowego ze względu na ich gabaryt - nie zmieszczą się do skrytki automatu paczkowego. Produkty dopuszczone do dostawy ORLEN paczka posiadają oznaczenie na karcie produktu w formie dostaw ORLEN paczka.
 5. Dostawa do automatu paczkowego ograniczona jest wagą do 20 kg.
 6. Wszystkie informacje dotyczące dostępnych form dostaw znajdują się na karcie produktu.

5. Reklamacje:

 1. W przypadku problemów z dostawą lub produktem, Klient ma prawo skontaktować się z obsługą klienta sklepu w celu zgłoszenia reklamacji. Adres do złożenia reklamacji: destylacja@starowar.pl Reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami sklepu Destylacja.com, informacje w regulaminie reklamacji.

6. Ochrona danych osobowych:

 1. Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz Polityką Prywatności sklepu.

7. Postanowienia końcowe:

 1. Sklep Destylacja.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji niniejszego regulaminu w dowolnym momencie, promocja trwa do odwołania.
 2. Regulamin obowiązuje do końca trwania promocji Darmowa dostawa z ORLEN paczka już od 80 zł.
 3. Wszelkie spory wynikłe z korzystania z darmowej dostawy będą rozstrzygane na drodze negocjacji między stronami lub zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oraz regulaminem sklepu.

 

Częste pytania dotyczące usługi ORLEN paczka (faq) - https://www.orlenpaczka.pl/faq/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i treści bez pisemnej zgody autora zabronione.
Sklep internetowy Shoper.pl